Klimatyzacja TOSHIBA – systemy dedykowane do mieszkań i domów

0
3083
klimatyzator scienny toshiba

Klimatyzatory marki Toshiba cechują się niezwykle wysoką energooszczędnością oraz niezawodną wydajnością. Zapewniają wysoki komfort użytkowania, dzięki zastosowaniu w systemach zaawansowanych technologicznie funkcji, a zarazem zapewnieniu łatwości ich obsługi. Systemy te doskonale sprawdzają się w mieszkaniach i domach w znacznym stopniu poprawiając komfort użytkowania przestrzeni o każdej porze roku.

Klimatyzacja marki Toshiba

Oferta producenta urządzeń Toshiba zawiera szeroki zakres różnego rodzaju klimatyzatorów ściennych, dedykowanych do mieszkań, domów czy biur. Wśród nich znajdziemy dwa rodzaje systemów: split oraz multi-split. Pozwala to na optymalny dobór klimatyzacji do użytkowanych wnętrz. O odpowiedniej cyrkulacji powietrza decyduje przede wszystkim liczba jednostek wewnętrznych. W związku z tym producent oferuje elastyczną ofertę systemów klimatyzacji posiadających od  1 do 5 jednostek wewnętrznych. Klimatyzatory zaleca się montować przede wszystkim w salonach, jadalniach czy też sypialniach, gdzie spędzamy najwięcej wolnego czasu. Mając na uwadze najwyższy komfort użytkowania Toshiba proponuje urządzenia, które cechują się niezwykle niską mocą akustyczną, która wynosi nawet 18dB. Z kolei modele o stosunkowo wysokich technologiach posiadają możliwość regulacji mocy akustycznej przez użytkownika. W ten sposób posiada on maksymalny komfort z użytkowania niezwykle cichego urządzenia, również nocą, podczas snu.

Klimatyzacja serii SHORAI – klimatyzator dedykowany do domów i mieszkań

Urządzenia serii Toshiba SHORAI charakteryzują się wysoce zaawansowanymi technologiami oraz niezwykle nowoczesnym designem, który pozwala na idealne wkomponowanie klimatyzatora w każde wnętrze. Cechują się przede wszystkim niskim poziomem hałasu. Dodatkowo wyposażone zostały w System Inteligentnego Przepływu Powietrza, zapewniając w ten sposób wysoki komfort użytkowania. Warto również zaznaczyć, że model Toshiba SHORAI, jak i wiele pozostałych modeli marki, ma niewielki wpływ na środowisko naturalne. Wykorzystywany jest w nim bowiem ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Klimatyzatory z serii SHORAI stanową jedne z najbardziej kompaktowych klimatyzatorów w swojej klasie dostępnych na rynku.

Wysoka energooszczędność oraz niezawodna wydajność

Co istotne dla domowego budżetu, klimatyzatory Toshibawysoce energooszczędne, co potwierdza przyznana im klasa od A+ do nawet A+++ oraz stosunkowo wysokie współczynniki wydajności SEER oraz SCOP. W przypadku modelu SHORAI, urządzenie to posiada klasę energetyczną A++, zarówno  w trybie chłodzenia oraz w trybie ogrzewania. Niski pobór energii, niezależny od warunków zewnętrznych, wynika z zastosowania w modelu hybrydowego inwertera DC, który zintegrowany został z działaniem specjalnej sprężarki rotacyjnej Toshiba. Dużym atutem urządzenia jest  szeroki zakres temperatur jego pracy, który wynosi od -15oC do nawet +46oC.

Wysoki komfort użytkowania

Model SHORAI cechuje przede wszystkim wbudowany system Inteligentnego Przepływu Powietrza, który oferuje aż sześć sposobów nawiewu powietrza. Sposób rozchodzenia się powietrza po przestrzeni pomieszczenia ma bowiem ogromny wpływ na komfort jego użytkowania. Seria SHORAI pozwala użytkownikowi na optymalne dostosowanie ruchu powietrza do jego indywidualnych preferencji. Niewątpliwą modelu jest także bardzo cicha praca.

Urządzenia z serii SHORAI dysponują pilotem z programem tygodniowym. W dużym stopniu zwiększa on komfort użytkowania klimatyzacji. Za jego pomocą użytkownik może samodzielnie decydować o ustawieniu żaluzji poziomych i pionowych. W ten sposób uzyskuje szeroki lub wąski strumień powietrza w zależności od potrzeb. Dodatkowym udogodnieniem jest także funkcja HiPower, która pozwala na niezwykle szybkie uzyskanie żądanej temperatury. Z kolei funkcja ECO Logic redukuje zużycie energii elektrycznej blisko o 25%. Model daje także możliwość zindywidualizowania funkcji poprzez dodanie osobistych ustawień do klawisza. Jako dodatkową opcję producent oferuje moduł wraz z aplikacją Toshiba Home AC, która umożliwia bezpośrednie zarządzanie klimatyzatorem poprzez Wi-Fi.

Gwarancja czystego powietrza

Klimatyzatory firmy Toshiba stanowią gwarancję najwyższej  jakości czystego powietrze. W przypadku przestrzeni ma ono znaczący wpływ nie tylko na komfort ich codziennego użytkowania, ale także na stan naszego zdrowia. W serii SHORAI stosowane zostały wydajne filtry IAQ, które zawierają ozon. Powoduje to, że powietrze jest nie tylko idealnie dopasowane pod względem temperatury, ale również pozbawione wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, a więc drobnoustrojów, kurzu, pyłów czy nawet  przykrych zapachów. Klimatyzator posiada także funkcję samooczyszczania, która pozwala na całkowitą eliminację wilgoci w jednostkach wewnętrznych. W znacznym stopniu wpływa to także na zwiększoną wydajność klimatyzacji, którą możemy cieszyć się przez wiele lat.

Źródło: Clima Polska – klimatyzatory Warszawa, klimatyzatory Toshiba

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here